Reklamace a vrácení

Výměna

Nesedí vám velikost? Změnil se vám ze dne na den vkus a chcete vašeho bavlněného parťáka vyměnit za jiného? Pošlete nám původní tričko spolu s vyplněným vratkovým formulářem (stáhněte zde) na naši adresu. Jakmile k nám dorazí, prověříme, jestli pro vás za něj máme náhradu, kterou vám odešleme. Pokud požadovanou náhradu mít nebudeme, dáme vám o tom vědět a vrátíme vám peníze.

Vrácení

Nejste s vašim tričkem spokojeni? Neodhadli jste dárek? Nevadí, tričko nám můžete do 14 dnů od převzetí vrátit. Stačí, když nám spolu s tričkem zašlete v balíčku vyplněný vratkový formulář (stáhněte zde) a balíček zašlete na adresu uvedenou dole. Poté, co balíček dorazí k nám na sklad, do několika málo dnů ho zpracujeme a vrátíme vám peníze na účet.

Reklamace

Každé tričko před odesláním kontrolujeme, ale může se stát, že nějakou vadu přehlédneme. Pokud si černého Petra vytáhnete zrovna vy, nemějte nám to za zlé a obraťte se na nás: info@hinna.cz, 721 461 462 (fungujeme i na WhatsApp). A nebo nám poškozené tričko rovnou zašlete spolu s vyplněným formulářem (stáhněte zde).

Adresa pro vrácení balíčku:

Minimal team s. r. o.

Žižkova 89

586 01 Jihlava

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz