Doprava a platba

Platba

Za svoje tričko (nebo klidně hromadu triček) můžete zaplatit kartou online. Je to tak nejrychlejší. Platba se zpracuje raz dva a my vaši objednávku hned odešleme.

Další možností je poslat nám peníze z účtu na účet. Údaje k platbě (číslo účtu a variabilní symbol) vám přijdou na e-mail.

Chápeme, že se vám občas nechce lovit kreditka z peněženky, neradi platíte předem nebo vám přijde nuda zadávat příkazy k úhradě, proto u nás můžete platit taky na dobírku. S tou je ale na všech stranách o něco víc práce, proto je za příplatek 29 kč. Je jen na vás, jak budete platit, ale prosíme vás, přebírejte ty zásilky. Už jen kvůli naší planetě.

Doručení

Milujete Zásilkovnu, my ji milujeme taky. A proto je naším předním přepravcem. Doručení na Zásilkovnu u nás stojí 59 kč.

Všechna trička máme skladem a s odesláním v pracovní dny nezahálíme (o víkendech ale odpočíváme, jsme lidi), takže je klidně možný, že vaše tričko bude na vaší oblíbené pobočce Zásilkovny už zítra. O cestě vaší zásilky budete v každém případě dobře informováni.

Pro případ, že se vám nechce vystrčit paty z domu, nemáte čas lítat po městě nebo prostě máte radši, když balíček dorazí až za vámi, můžete si zvolit doručení kurýrem na adresu. Tahle služba k nezaplacení u nás stojí 79 kč.

Ještě lepší je objednat si trička rovnou dvě, to pak máte dopravu úplně zdarma.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz