O nás

Hinna je nová česká značka triček, která vznikla koncem roku 2021.

Inspirovali jsme se částečně ve Skandinávii, kde udržitelnost oblečení hraje velkou roli. Líbí se nám myšlenka tvořit kvalitní trička z čistě organické bavlny, jejichž výroba oproti té masové tolik nezatěžuje planetu. V ulicích severských zemí potkáváte pohodlně a velmi stylově oblečené lidi, kteří světové brandy ve velkém kombinují s lokálními značkami, které nejsou příliš známé. Zato jsou originální, kvalitní a dobře kombinovatelné.

Nejsou to ale pouze Seveřané, kdo nás ovlivnil. Velkým zdrojem inspirace je pro nás také korejská móda. Ulice Seoulu jsou nekončící studnou inspirace. Kontroverzní nápis na dokonale vyžehleném bílém triku, holky, co dokážou skvěle pracovat s oversized kousky a mraky malých obyčejných nápadů, které vás donutí se usmát nebo podivit se nad tím, co "ty lidi dneska ještě nevymyslí". I my chceme vymýšlet trička, která budou originální a budou něco vyjadřovat. Podle nás je super vplout do světa známých značek s něčím novým, neokoukaným. Jak můžete vidět, naše designy jsou většinou jednoduché a minimalistické. Na jejich tvorbě se podílí parta českých designérů a ilustrátorů. Ne každý nápad, který vymyslíme, je tak úžasný, jak se nám na začátku zdálo. Ne každý design se nakonec dostane do tisku. Vytváříme je však s láskou, pomalu, a dokud nejsme zcela spokojeni.

Není pro nás prioritou, abychom prodali od každého trička tisíce kusů. Naopak u nás často naleznete limitované nebo jednorázové kolekce, které už se nebudou opakovat. Naše trička vyvíjíme a reagujeme na Vaši zpětnou vazbu. Každý názor a požadavek bereme v potaz a uvažujeme nad ním.

Ano, dělá nám velkou radost, když u nás najdete tričko, které vám mluví z duše. Větší radost, než byste možná čekali.

Hinna trička jsou udržitelná a my doufáme, že se v nich budete cítit dobře, budete se v nich sami sobě líbit, budou vás vystihovat a budete je nosit dlouho. Chceme, aby pro vás byly kouskem, po kterém budete ve skříni rádi sahat.

 

O našich tričkách

Trička značky Hinna jsou příjemná udržitelná trička z organické bavlny, u nichž si můžete být jisti, že kvůli nim nikdo netrpěl. Jsou kvalitně potištěna přímo tady u nás, v Česku.

Trička jsou ze 100% organické bavlny, jsou vyrobena s úctou k lidem, zvířatům i planetě. Všechna trička, na kterých má Hinna své jméno, mají certifikaci GOTS, což je nejpřísnější a nejuznávanější certifikát pro textil vyrobený z organických vláken. Tato organizace dohlíží například na to, že se bavlna, ze které se trička vyrábí, pěstuje bez chemikálií.

Certifikát PETA, který trička mají, zase zaručuje, že při výrobě trička netrpělo žádné zvířátko. Naše trička dělají proto radost i veganům.

A to, že vaše tričko nebude produktem, kvůli kterému byl někdo do práce nucen nebo za ni nedostal řádně zaplaceno, zaručuje certifikace od organizace Fair Wear Foundation.

Naše trička můžete tedy nosit s naprosto klidným srdcem.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz